Móda Dámská, módní obuv a tašky výprodej prodej

Úvod >  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Vítejte na těchto stránkách! Naše prohlášení o ochraně osobních údajů je určeno pro soukromí návštěvníků. Mám následující informace o shromažďování a využívání veřejných informací. Zásady ochrany osobních údajů webu jsou vylepšeny a rozsah služeb je rozšířen a naše zásady ochrany soukromí budeme kdykoli aktualizovat. Vždy vás vítáme v prohlášení.
Tím, že souhlasíte s webovou stránkou - Smlouvou o svobodě (dále jen "smlouva"), souhlasíte s tím, že jsme v souladu s vaším prohlášením o ochraně osobních údajů a se zveřejněním tohoto prohlášení o ochraně osobních údajů ve všech podmínkách platných pro část dohody.

uživatelské jméno a heslo
Pokud se chcete zaregistrovat pro uživatele, vyberte prosím uživatelské jméno a heslo, ale také poskytněte dotazy a odpovědi na heslo, abyste mohli potvrdit vaši totožnost, pokud ztratíte své heslo. Heslo můžete zadat pouze prostřednictvím svého účtu. Pokud jste prozradili své heslo, můžete ztrácet vaše osobní údaje a může vést k právní žalobě proti vám. Takže bez ohledu na příčinu vašeho hesla je ohrožena bezpečnost, měli byste se s námi okamžitě dostat do kontaktu.

Informace o registraci
Pokud jste zaregistrováni jako uživatel, vyplňte formulář žádosti. Zaregistrujte prosím své skutečné jméno, adresu, státní příslušnost, telefonní číslo a e-mailovou adresu. Pokud jste podnikovým zákazníkem, můžete také požádat o stručný popis společnosti, telefonní číslo a adresu služeb a produktů vaší společnosti. Mají také možnost vyplnit další informace. Tyto informace lze použít pro vaše provincie, časové zóny a poštovní směrovací čísla, faxová čísla, doma a kancelář. Tyto informace používáme k získání registrovaných statistik uživatele. Tyto statistiky využijeme našim uživatelům k zařazení, abychom mohli cílené nové služby pro naše zákazníky. Budeme Vás informovat prostřednictvím vaší e-mailové adresy, těchto nových služeb.

Vaše obchodní chování
Sledujeme adresu IP, je nutná jediná bezpečnost. Pokud nenajdeme žádné bezpečnostní problémy, okamžitě odstraníme IP adresy, které jsme shromáždili. Sledujeme den přístupu k datům. Každý den stránka navštíví provozní data webu, když se odrazí v plánování budoucího vývoje (například kvůli přidání serveru).

Třetí strana
Osobní informace Neposkytujeme třetím stranám, aby prodávali, pronájovali, sdíleli a obchodovali s uživateli, pokud se třetí osoba a blízké nevrátí dohromady, aby sloužily koncovým službám pro kojence a místo na ostrově a uživateli, je zakázáno zahrnout předchozí navštívit v lokalitě Všechny přístup k těmto údajům. Pokud budeme prosazovat zákon nebo násilně sdělovat informace, v souladu s vládou nás požádali, abychom zveřejnili informace v dobré víře, abychom zveřejnili vaše informace.

Bezpečnost
Naše webové stránky obsahují příslušná bezpečnostní opatření, která zajistí, že informace, které máme, nebudou ztraceny, zneužívány ani pozměňovány. Tato bezpečnostní opatření slouží k zálohování dat na jiné servery a uživatelská hesla. Zatímco máme tato bezpečnostní opatření, upozorňujeme, že na internetu neexistuje žádné "dokonalé bezpečnostní opatření".

Změňte data
Můžete změnit své osobní údaje a heslo nebo aktualizovat (po úspěšném přihlášení).

kontaktujte nás
Pokud se vám líbí toto prohlášení o ochraně osobních údajů nebo postupy ochrany osobních údajů Ande děti - Inel a tipy a připomínky k vaší otázce, kontaktujte nás.

zpět